Załóż konto w Commerzbanku

Poradnik jak otworzyć konto

Otwórz konto teraz

Poradnik jak otworzyć konto

 

Darmowe konto w Commerzbank

 

Jakie są zalety prowadzenia konta w Commerzbank w porównaniu do innych dużych niemieckich banków?

 

- wybierając rachunek bankowy w Commerzbanku, zarówno prowadzenienie konta jak i  kartę płatniczą do niego masz całkowicie za darmo (warunek: miesięczny wpływ na konto minimum 700  euro),

- po trzech miesiącach prowadzenia konta, otrzymasz bonus w wysokości 50 euro,

- dodatkowo otrzymujesz praktyczną aplikację mobilną, aby móc sprawnie zarządzać swoimi finansami,

- ponadto możesz wziąć udział w programie lojalnościowym. Polecaj konto swoim znajomym, a za każde aktywnie prowadzone konto z Twojego polecenia, otrzymasz 100 euro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać 50 euro z promocji Commerzbanku i 100 euro za polecenie konta?

 

Nie ma nic prostszego!

  1. Przez ostatnie 24 miesiące nie miałeś konta w Commerzbanku

  2. Spełniasz warunek darmowego prowadzenia konta, czyli na Twoje konto wpływa miesięcznie minimum 700 euro.

  3. Miesięcznie minimum 5 operacji na kwotę wyższą niż 25 euro ( przelew od pracodawcy, opłacenie rachunków, płatność kartą itp.

  4. Wyraziłeś zgody marketingowe podczas zakładania konta (pokazujemy co zaznaczyć w poradniku)

  5. Otworzyłeś konto online, czyli korzystając z naszego linku

 

 

 

 

Czy jest możliwość wpłatywypłaty pieniędzy za darmo?

 

Oczywiście! Dlatego polecamy otwarcie konta w Commerzbank.

Darmowa wypłaty gotówki z ponad 7 tysiąca bankomatów i punktów partnerskich. Na stronie operatora Cash Group znajdziesz bankomat w dogodnej dla Ciebie lokalizacji: https://www.cashgroup.de/

 

 

Konto w Niemczech bez meldunku

 

Ze względu na powszechny obowiązek meldunkowy w Niemczech, praktycznie w każdym urzędzie jest od nas wymagane potwierdzenie meldunku (die Meldebescheinigung). Z tego też powodu, nie ma możliwości otwarcia rachunku bankowego w Commerzbanku bez ważnego zaświadczenia o meldunku.

 

Jak założyć konto w Commerzbank i co potrzebuje?

 

Nie musisz iść do banku, aby otworzyć rachunek. Wystarczy tylko wypełnić formularz online i wysłać zgłoszenie.  Commerzbank wychodzi również naprzeciw biurokracji i wymaga od Ciebie jedynie: meldunku w Niemczech oraz ważnego dokumentu tożsamości.

 

Jak przebiega proces weryfikacji naszych danych podczas zakładania rachunku bankowego?

 

1. Aplikacja na smartfona videoIdent- dla osób, które mówią po angielsku albo niemiecku. Na swojego e-maila otrzymasz link do aplikacji, którą należy pobrać na telefon. Smsem dostaniesz dane do zalogowania się. 

Potrzebujesz:

smartfona z kamerą, dobry dostęp do internetu, dowód osobisty. Przez aplikację kontakujesz się z konsultantem, któremu przez kamerkę pokazujesz swój dowód osobisty z dwóch stron oraz podajesz informacje, o które jesteś poproszony (numer dowodu, miejsce urodzone itp.).

 

2. Filia Deutsche Post. Najprostszy i najwygodniejszy sposób. W oddziale Deutsche Post pokazujesz kod QR (wydrukowany, albo możesz pokazać z telefonu), który dostałeś na adres e-mail. Pamietaj, żeby przyjść z dowodem osobistym. Pracownik potwierdzi Twoją tożsamość.

 

3. Oddział Commerzbank. Procedura taka sama jak przy Deutsche Post. Zazwyczaj jednak trzeba się wcześniej umówić na spotkanie. Dlatego zdecydowanie polecamy rozwiązanie drugie.

 

Kliknij w poniższy link, aby otworzyć konto w Commerzbanku. Jeżeli będziesz miał problemy z wypełnieniem formularza, skorzystaj z naszego Poradnika.